Grafické návrhy

OBKLADY HOLLESCH s.r.o. - grafické návrhy

Při výběru obkladů, dlažeb, sanity a otopných těles do Vaší budoucí koupelny, Vám nesmírně pomůže vizualizace pomocí grafického návrhu na míru.
Při tvorbě grafického návrhu užijeme buď Vámi specificky vybrané produkty, nebo vytvoříme volnější návrh dle Vámi preferovaných barev a tvarů. Výsledná podoba návrhu se příliš neliší od reality – tato skutečnost Vám pomůže v rozhodování při výběru a také určí přesné množství materiálu k objednání.

Více zde

Chci vytvořit grafický návrh – jak postupovat?

  1. Přijďte k nám do prodejny a za asistence našeho odborného prodejce si vyberete ideální obklad, dlažbu a veškeré zařizovací předměty.
    Náš prodejce s Vámi zároveň zkontroluje půdorys či náčrt řešené místnosti a vy si vyberete variantu zpracování.
  2. Vámi nachystaný návrh je následně předán grafikovi, který vytvoří a zašle první 3D náhledy na Váš e-mail.
  3. Pokud budete v návrhu požadovat provedení změn, zašlete co nejpřesnější popis Vašeho požadavku zpět grafikovi e-mailem, nebo si sjednejte osobní schůzku.
  4. Po odsouhlasení návrhu pro Vás zpracujeme a zašleme finální podobu návrhu, a to včetně cenové nabídky, jejímž obsahem bude: výpis množství potřebného obkladu a dlažby, zařizovací předměty, okótovaný půdorys a obkladový panel užité skladby obkladu.

PODMÍNKY

→ Za standartní grafický návrh 1 koupelny + 1 WC se platí záloha 1000,- Kč

→ V ceně návrhu je jedna úprava zdarma, za každou další úpravu se přičítá záloha 250,- Kč

→ Pokud zakoupíte zboží v hodnotě alespoň 15000,- k danému návrhu na naší prodejně, tak bude plná výše zálohy za grafický návrh odečtena z Vašeho nákupu

ÚPRAVA OBKLADŮ

Po vytvoření návrhu nabízíme možnost dodatečné úpravy obkladu, avšak pouze v rámci již vybrané série – změna skladby či barevného provedení.

Ukázky grafických návrhů

Objednat grafický návrh

INFORMACE — GRAFICKÉ NÁVRHY
20202407

Nabízíme výrobky těchto firem