Vany

Rozhodli jste se do své koupelny vybrat novou vanu? Vaše možnosti jsou široké. Můžete si vybírat z různých tvarů van, ale také z různých materiálů. Zvolít můžete klasickou smaltovanou vanu či je pro Vás lepší volbou akrylátová vana.

Rohová vana

Rohové vany Polysan nabízí dostatek vnitřního prostoru pro pohodlnou koupel. Jsou nabízeny v rozměrech 120x120 cm až 165x165 cm.
Větší vany lze použít i pro dvě osoby a zažít tak příjemnou relaxaci společně s partnerem.

Ilustrační foto - vana ROSANA 150 Ilustrační foto - vana EDERA Ilustrační foto - vana SIMONA 150

Excentrická vana

Excentrické vany Polysan s nadčasovým designem jsou vhodné jak do menších, tak i do velkých koupelen. Excentrický tvar vany umožňuje pohodlné koupání a zároveň šetří místo ve vaší koupelně. Vyrábí se ve délkách 160, 170 a 180 cm a šířkách 80-120 cm, v levém nebo pravém provedení. Za všechny jmenujme např. vanu Versys, která představuje chytré řešení pro uživatele menších koupelen a jádra v panelových domech, kteří se nechtějí zbavit výhody sprchového koutu a pohodlné vany v malé koupelně.

Ilustrační foto - vana ASTRA WL Ilustrační foto - vany VERSYS Ilustrační foto - vany TRIANGL L

Oválná vana

Velmi oblíbené vany moderních tvarů, které je možno je zapustit do podlahy nebo postavit volně do prostoru. V tomto případě doporučujeme společně s vanou zakoupit také obkladový panel TIFA.

Ilustrační foto - vany IO Ilustrační foto - vany LINDA Ilustrační foto - vany VIVA O

Obdelníková vana

Série obdélníkových akrylátových van Polysan se nabízí v délkách 150 až 190 cm a v šířkách 70 až 90 cm. Široká nabídka, která zahrnuje vany v elegantní designu s dokonalým ergonomickým řešením i základní standardní vany, které uspokojí každého zákazníka.

Ilustrační foto - vany CLEO 150 Ilustrační foto - vany KVADRA 180 Ilustrační foto - vany CAME

Nepravidelná vana

Nepravidelné vany Polysan lze umístit netradičním způsobem. Vany TOKATA, FUGA, SAMORA je možné umístit do rohu. Kulaté vany ROYAL ROUND a ROYAL CORNER je možné zapustit do podlahy nebo postavit volně do prostoru.

Ilustrační foto - vany TOKATA Ilustrační foto - vany FUGA Ilustrační foto - vany ROYAL ROUND

Volně stojící vana

Jedná se o samostatně stojící vany v prostoru koupelny, které se neobezdívají, nezazdívají ani neobkládají. Hodí se jak do moderních koupelen (VIVA OW, TESS, HERHIS), tak i do retro koupelen v secesním stylu (RECTIME, CHARLESTON, VICTORIA).

Ilustrační foto - vany VIVA OW Ilustrační foto - vany TESS Ilustrační foto - vany RECTIME 170

infoV naši prodejně Vám rádi poradíme, jaký druh vany použít.

Adresa firmy

  • Tyršova 5, 747 21 Kravaře
  • Tel.:/ Fax: +420 553 671 117
  • GSM: +420 777 687 297
  • GSM: +420 777 609 421
  • GSM: +420 777 711 530


Prodejna dlažby a obklady

Prodejna dlažby a obklady

E-mail: obklady.hollesch@seznam.cz